Hakkımızda

Tabldot.com.tr Şirketimiz Hakkında

Şirketimiz 1996 yılında kurulmuş olup sektörde uzun yıllardır bir çok kuruluşa hizmet vermektedir. @kavurmha bizim işimiz..

Gerek resmi kurumlar, gerek okullar, sağlık kuruluşları, dernekler, özel günlerde organizasyonlar sağlayan bir çok firmaya uzun yıllardır yemek hizmeti sağlamaktayız.

Her türlü ihtiyaca göre esnek çözümler üreten firmamız aynı zamanda kalite ve ödül belgelerine de sahiptir. Firmamız başta catering ve tabldot hizmetleri ile kahvaltı hizmetleri sunarken aşağıdaki konularda uzun yıllardır yemek hizmeti sunmaktadır:
 
Şirketimiz mutlak müşteri memnuniyetinin yanı sıra müşterilerinin tavsiyesi üzerine de bir çok yeni kuruluşa hizmetini yaygınlaştırmıştır. Bilinirliğin artması için müşterilerinin mutlu olduğu kadar başkalarına da tavsiye etmesinin önemine inanan firmamız daima tüm müşterilerinin en iyi fiyat/performans ürünlerine sahip olmaları konusunda da bilgi birikimine sahiptir.

Aylık menülerin hazırlanmaları konularından özel günlerde sunulacak yemeklerin en ince detaylarına kadar hakim olan firmamız böyle günlerde sizlerle de bir araya gelerek fikir alışverişi yapmakta sizlerin isteği doğrultusunda tüm imkanları zorlayıp her sonuçta sizlerin yemek konusunda sıfır sorunla karşılaşmanız için tecrübesine inanmaktadır.

Yemek konusu ciddi bir iştir. Bizler bu bilinçle birlikte yemek ürettiğimiz her gün gerek üretim gerekse sunum konularında 1996 yılından beri her zaman bir adım öteye nasıl gidebiliriz diye sormakta, kalitenin arttırılmasının asla bir sonunun olmadığını düşünmektedir.

Sağlıklı ve dengeli beslenme kriterlerini asla unutmayan firmamız konusunda uzman gıda mühendisleri ile birlikte mesai harcayarak en iyi yemeklerin üretilip sizlere sunulması konusunda sorun yaşanmaması için en taze ürünleri kullanmaktadır.

Sektörde ilerlerken paydaşlarının da aynı doğrultuda ilerlemesi gerektiğini düşünen firmamız tüm etik ve ahlaki değerleri diğer tüm değerlerin üstünde tutmaktadır. Sektöründe bilinirliğin yanında örnek gösterilmeyi hedeflerken, modern teknolojinin elvermiş olduğu imkanlar doğrultusunda üretimler yapıyor, dengeli ve sağlıklı beslenmenin fizyolojik , psikolojik ve sosyal etkilerine ve sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde katkı sağladığını bilerek bu inancı sürdürüyoruz.

Yazılı ve görsel medyanın yanında sosyal medyanın da gücüne inanan firmamızın sosyal medya hesaplarını takip ederek günlük olarak yayınlanan ipuçlarını takip edebilir, yiyevek ve içecek konularında düzenli bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunların paylaşımı ile birlikte yorumlarda yazabilir, etkileşime geçebilirsiniz.

Facebook sayfamızdan paylaşımlarımızı görebilir, Twitter sayfamızdan tweetleri takip edebilir, Instagram sayfamızdan günlük yiyecek içecek ipuçlarını gözlemlerken Google Plus sayfamızdan da bizleri yakından takip edebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Yemek Türleri

  • Düğün Yemeği Hizmeti
  • Cenaze Yemeği Hizmeti
  • Mevlüt Yemeği Hizmeti
  • Ramazan Kumanyası Hizmeti
  • İftar Yemeği Hizmeti

 

Hizmet

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Kavurma ve pilav siparişi verirken mutlaka bize danışın.. 7/24 hiç çekinmeden arayabilirsiniz... Halil Arslanoğlu 0 533 318 60 92

Gıda Hijyeni

Satın alımı yapılmış malzemeler kalite onayı sonrası uygun depolarda tutulur. Kalite Güvence Departmanımızda yer alan gıda mühendisleri üretimin her aşamasını kontrol dahilinde tutarlar.

Kalite

Uygun şartlarda 72 saat süreyle, üretilen her üründen numune alınıp muhafaza edilmektedir. Hijyen, taşıma, kalite, sevkiyat, dağıtım vb. eğitimleri personelimize düzenli olarak verilmektedir.

Dağıtım & Lojistik

Ürettiğimiz yemekler istediğiniz saatte sıcak ve taze olarak size ulaştırılmaktadır. Taşıma sırasında ısıyı muhafaza eden thermobox kaplar kullanılır ve yemeğin sıcaklığını muhafaza etmesi sağlanır.

Tabldot Servisimiz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.