Hijyen ve Kalite

Hijyen ve Kalite

Tabldot.com.tr hammadde temininde kalitesi en iyilerce onaylanmış firmalarla çalışmaktadır.

Satın alımı yapılmış malzemeler kalite ve tazelik onayı sonrası hijyene uygun hale getirilmiş depolarda tutulur. Kalite Güvence Departmanımızda yer alan gıda mühendisleri üretimin her aşamasını kontrol dahilinde tutarlar.

Uygun şartlarda 72 saat süreyle üretilen her üründen numune alınıp muhafaza edilmektedir. Hijyen, taşıma, kalite, sevkiyat, dağıtım vb. eğitimleri personelimize düzenli olarak verilmektedir.

 

Hijyen ve Kalite.

Kalite Belgelerimiz

Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
Kalite Yönetim Sistemi
İşletme Kayıt Belgesi
Hizmet

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Kavurma ve pilav siparişi verirken mutlaka bize danışın.. 7/24 hiç çekinmeden arayabilirsiniz... Halil Arslanoğlu 0 533 318 60 92

Gıda Hijyeni

Satın alımı yapılmış malzemeler kalite onayı sonrası uygun depolarda tutulur. Kalite Güvence Departmanımızda yer alan gıda mühendisleri üretimin her aşamasını kontrol dahilinde tutarlar.

Kalite

Uygun şartlarda 72 saat süreyle, üretilen her üründen numune alınıp muhafaza edilmektedir. Hijyen, taşıma, kalite, sevkiyat, dağıtım vb. eğitimleri personelimize düzenli olarak verilmektedir.

Dağıtım & Lojistik

Ürettiğimiz yemekler istediğiniz saatte sıcak ve taze olarak size ulaştırılmaktadır. Taşıma sırasında ısıyı muhafaza eden thermobox kaplar kullanılır ve yemeğin sıcaklığını muhafaza etmesi sağlanır.

Tabldot Servisimiz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.