Hizmetler

Tabldot Yemek Hizmeti

Tabldot.com.tr firması olarak kurulduğumuz yıl olan 1996’dan beri ana odak noktamız tabldot yemek hizmetleri olmuştur. Gıda sektöründe tutunabilmek için oldukça iyi bir bilgi birikimine ihtiyacınız vardır.

Tabldot Yemek Hizmeti.

Bizler uzun yıllardır bu sektörün içinde her kesime hitap edecek şekilde ürünler üreterek kalite çemberinde sorunsuz şekilde işlerimizi yürütmekteyiz.

Tabldot yemeklerimiz genellikle çorbalar, etli ve sebzeli ana yemeklerden, pilavlar & makarnalardan, ve bunların yanında salatalar ile tatlılardan seçilecek şekilde dört çeşit olacak şekilde oluşmaktadır.

En güzel yemeklerin her zaman en taze ürünlerden oluşacağını bildiğimiz için mevcut tabldot yemeğinde ne olmalıdır  gibi soruların yanıtlarını sizlerden daha iyi bilerek müşteri memnuniyetinin nasıl sağlanması gerektiği konusunda da uzman kadromuz ile sürekli çalışmaktayız.

Vejetaryenler için tabldot yemekleri menülerinde veya diyet yapanlar için tabldot yemekleri menülerinde özel çalışmalarımızda mevcut olup dilerseniz isteğinize bağlı olarak yağı ya da tuzu azaltılmış, hatta eğer isterseniz sıfıra kadar indirilmiş yemeklerden oluşan diyet tabldot yemeklerini de siz müşterilerimize sunuyoruz.

Tabldot Servisimiz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.